| Ciprian3034 a întrebat:

Recomandati-mi si mie niste licee din Bucuresti la care se poate intra cu media 6.90 ( sa fie elevi si profesori cat de cat acceptabili)

2 răspunsuri:
| Brunette13 a răspuns:

Colegiul Tehnic Grivita
Colegiul Tehnologic "Grigore Cerchez"
Liceul Economic Bucuresti
Liceul Industrial Nr. 1 IMGB
Liceul Industrial Pipera
Liceul Industrial Vulcan
Liceul Teoretic Traian
Liceul de metrologie Traian Vuia
Scoala Centrala
... dar poti sa [ui si mai bune ca poate ai noroc sa pice vrunu. funda?

| marya99 a răspuns:

Cu media 6.90 o sa intri la un liceu foarte prost unde nu mai poti sa ai pretentii in legatura cu profesorii deoarece dupa ce ca ai media foarte mica mai pui si conditii! dar repet nu poti sa intri la un liceu bun!