| alenxandru1996 a întrebat:

Salutare si La multi ani! Am o intrebare cum imi dau seama daca o fata este interesata de mine?(vreau sa ma refer la semne, gesturi si multe altele).Si sa imi mai spuneti va rog daca se poate ajunge la o relatie daca ea este interesata.Multumesc si astept raspunsuri serioase, dau funda!

Răspuns Câştigător
| RalucaGeorgiana5 a răspuns:

Pai, iti spun cam ce fac eu cand imi place de cineva.
Incerc sa-i ies in cale.
Zambesc cand e in preajma mea.
Si caut si cea mai mica scuza ca sa-l vad sau sa-i vorbesc. happy
Daca amandoi va placeti sigur ca se poate ajunge la o relatie. De obicei fetelor le place sa faca baietii primul pas. Deci daca vrei sa vezi daca-i place de tine intreab-o pe ea! Fa-ti curaj! Nu pierde ocazia.
La multi ani si tie :*

3 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

E mai prietenosă,încearcă să iasă în evidenţă, ca tu s-o observi, îţi face ochi dulci, caută să fie în prejma ta mai tot timpul, se interesează la prieteni de părerile tale despre ea.

| CrazyTeenager a răspuns:

Daca era, ti-ai fi dat seama pana acum.

| Papadopolina a răspuns:

Daca obeservi ca se uita la tine insistent,sau cu coada ochiuli, daca cauta sa fie mereu prin preajma ta, daca cu tine e mai altfel decat cu ceilalti.Iar in privinta relatiei pot sa-ti zic un lucru, esti baiat, actioneaza tu primul.Baga vrajeli, vorbeste cu ea, cere-i numarul, idd si converseaza cu ea. Daca e nteresata de tine sigur ai sa ajungi unde ti-ai propus. Sper ca te-am ajutat!