| anonim_4396 a întrebat:

Salutare,

Sunt coordonator de voluntari intr-o organizatie de mediu si as dori de la voi o idee de proiect sau actiuni tematice de promovare/constientizare, ce pot fi desfasurate si aplicate in orasul nostru, in perioada sezonului rece.

1 răspuns:
| Caro34 a răspuns:

Pai ar fi o multime, dar conteaza si fondurile: hrana pentru pasarele in sezonul rece; curatenia din parcuri (e toamna si frunzele au cazut peste tot!); pregatiri pentru Sarbatori etc. Tu esti acolo; trebuie sa aveti niste planuri pentru viitor si de acolo, tu le poti adapta! Apoi mai poti cauta si la alte organizatii si le poti adapta pentru voi sau te poti folosi de ele pentru ceva original! Mult noroc!