| 1Mihai1 a întrebat:

Salutare sunt eu baiatul cu academia de politie, acum am sa va pun o intrebare stupida :d, cam cat credeti ca ar trebui sa aiba un baiat de 13 ani si 5 luni ce inaltime?

3 răspunsuri:
| MaeRi a răspuns:

Aicea nu e vorba despre ce credem noi, deoarece fiecare om se dezvolta in functie de corpul lui, deci la 13 ani abia ste in dezvoltare daca ai peste 1, 50 e foarte bine, daca ai sub inseamna ca te dezvolti mai greu, iar baieti se dezvolta mai mult si au o perioada de dezv mai lung.

| LoVe_6598 a răspuns:

Depinde si de cat de inalti sunt parintii tai. dar stiu muuuuulti baieti care la varsta asta au 1:76 happy...

funda?:s