| gedderth2 a întrebat:

Salutare TPU,
am mai pus niste intrebari despre o fata(cititile ca sa intelegeti despre ce e vorba acum).
deci ieri i-am spus acelei fete co plac si am vb si mi-a spus ca si ea simte ceva pentru mine am intrebat-o ce si mi-a spus ca iubire.am intrebat-o daca si-ar dori sa ma sarute si mi-a zis ca da, doar sa nu afle actualul iubit at wits' end. dupa cateva minute mi-a zis ca simte ceva "aprins" pentru mine si i-am zis ca tin mult ea si mi-a zis ca parca i-ar fi scos cineva inima din piept cand a citit ce i-am zis. mi-a zis ca poate la un momentdat vom forma un cuplu. dupa aceea m-a intrebat ce as face daca ar fi langa mine si mar saruta si eu i-am zis ca ii spun ce simt pentru ea.
astazi a avut un meci de baschet si m-a rugat sa ma duc. dupa ce m-am intors de la meci m-a sunat si mi-a zis ca a fost foarte fericita ca am mers la meciul ei.
astazi cand am inceput sa vb cu ea mi-a spus:eu ti-am spus ceva ieri despre relatie dintre mine si actualul.nu te-ai suparat? sau nu tio cazut bine?
eu i-am zis ca nu imi amintesc de o astfel de discutie si dupa aia o iesit.
intrebare:
vrea sa stee cu mine, ca ieri imi zicea ca si-ar dori sa formam un cuplu si azi imi spune de nu stiu ce discutie cu actualul?

VA ROG CITITI SI CELELALTE INTREBARI, CA SA VA DATI SEAMA DESPRE CE E VORBA!
~~~FUNDA~~~

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Cred ca se referea la faptul ca te-a rugat sa patrezi asta secret de actualul ei iubit, si ca sa dau citat din intrebaea ta "am intrebat-o ce si mi-a spus ca iubire.am intrebat-o daca si-ar dori sa ma sarute si mi-a zis ca da, doar sa nu afle actualul iubit"
La asta cred ca s-a referit, nu la alta discutie, nu putea sa se refere la alta daca asta a discutat cu tine.
Si da, cred ca vrea sa ramana cu tine, daca te placewinking
Bafta!

1 răspuns:
| iooooooooooooooooo a răspuns:

Eu cred ca este ceva foarte naspa
numai de ea depinde daca va fi sau nu cu tine