| SedeeX a întrebat:

Am o intrebare si anume: Sunt in clasa a 7-a si imediat urmeaza sa aleg liceul la care ma voi duce, dar nu stiu la ce profesie m-as putea duce pentru a deveni DJ...Da stiu suna ciudat ca vreau sa fiu DJ dar sincer ma pasioneaza foarte mult muzica electronica si dubstepul.Va rog spuneti-mi la ce profesie pot sa ma duc pentru a deveni DJ? Mersi anticipat + FUNDA!winking

Răspuns Câştigător
| Cosmin1I a răspuns:

Din cate stiu se urmeaza anumite cursuri pentru DJ Ai putea sa incerci Liceul de Arte:Muzica.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici nu ai terminat cls. a7-a si imediat te gandesti la liceu, a 8-a o ai in buzunar sau faci 2 in 1? la ani scolari ma refer, Cosmin te-a ajutat