| AdytzTheWolf a întrebat:

Salutare TPU, am reusit sa ma apropii din ce in ce mai mult de fata care imi place, am aflat ce ii place si ce nu etc, ma inteleg super bine cu ea, mi-am facut curaj sa o intreb daca vrea sa fie impreuna cu mine dar pana sa ajung sa ii spun ea a plecat in vacanta intr-o tara straina, am tinut legatura cu ea prin massenger si pana la urma am intrebat-o pe messenger daca vrea sa fie cu mine iar dupa 5 secunde ea a iesit de pe mass fara sa mai zica vreun cuvant, ma puteti ajuta?, oare s-a suparat cand am intrebat-o?

Răspuns Câştigător
| AllMyHugsAndLove a răspuns:

Eu nu cred ca s-a suparat! Sunt fata deci ma cam pricep. Probabil s-a panicat si de aia a iesit pentru ca noua fetelor nu ne place sa trantim totul in fata. Adica sa spui asa un,, DA!,, nu e tocmai ideea potrivita. Eu te-as sfatui sa o chemi pe afara cand vine din vacanta si sa-i zici in fata. Pe mess nu prea merge happy. Deci multa bafta si sper sa fiti fericiti! Funda? :*:*

3 răspunsuri:
| ZethOfficial a răspuns:

Daca a iesit de pe mess inseama ca ii e rusine sa poarte o discutie cu tine,niciodata sa nu intrebi o fata daca vrea sa se combine cu tine pe mes,e una din marile prosti pe care le fac copii.
Cel mai bine e sa o inviti la un suc in oras,daca o sa accepte inseamna ca simte ceva pentru tine, daca nu las-o in pace, sunt mai multe fete decat baieti pe lume deci ai de unde sa alegi.

| UPSsss a răspuns:

Nu cred e posibil sa se fi emotionat,poate i-a picat messul, poate au vazut parintii, asteapta sa intre din nou si te vei convinge

| claudiu_4817 a răspuns:

De ce sa se supere?
cred ca si ei ii surade ideea. daca la ea in camera cand tu ai intrebat-o a aparut unul dintre parinti? tu cum ai fi procedat in locul ei?