| SiZeD a întrebat:

mai exista vreun roman care joaca dead frontier? - deadfrontier.com eu am inca 2 prieteni care joaca si vorbim pe skype si am fi mult mai frumos daca am fi mai multi! contactati'ma va rog - david.music16 - skype, daca nu stiti deadfrontier este cel mai avansat joc in browser avand grafica 3d

3 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

Da, mai exista unul. Nu-l cunosc personal, dar mi-a spus cineva ca ar fi pe undeva prin Tg. Mures. Si e chiar roman, nu e ungur.

| alexu47 a răspuns:

Buna sized eu joc dead frontier si ma cheama sniper06 baga-ma la budi list sau da-mi mesaji big grin
as vrea sa ma alatur grupului vostru de survival big grin

| Florin_Cristian_1994 a răspuns:

Joc eu dar sunt in dogg, s stockade am nivel 20 iar numele meu este Cristi am arme bune : Beta RX4, Fire Axe, Kolt Python, am armura verde si o casca.