| alinamarcela a întrebat:

Salutare TPU
as vrea sa imi spuneti daca stiti cat costa facultatea de psihologie in brasov. Nu astept raspuns exact, doar ceva aproximativ. As vrea ca in viitor sa dau la facultatea de psihologie si sa progresez in domeniu. Stiu ca e cam dificil, e mult de citit, cineva a spus ca materia e bazata pe ceea ce am invatat in clasa a 10 a! Sper ca toate astea sa sie adevarate si sa nu fie ceva foarte greu. Dar totusi as vrea sa mai multe detalii daca stiti, va rog mult de tot.

1 răspuns:
| reademik a răspuns:

Facultatea de psiho costa 1300 lei pe an cam la oricare din facultati. si nu este greu deloc, este una din cele mai usoare facultati, nasol e ca nu ai niciun viitor cu ea dupa ce termini, cine stie... poate tie iti iese. happy Bafta!