| Ŵ๏๏Dy™ a întrebat:

Astazi am 2 intrebari pentru voi :
1.As dori si eu o solutie pentru par ca sa creasca mai repede pentru ca am bretonu mic acum si vreau sa mi l fac asa : http://www.google.ro/......tp?/imgres r:1, s:98&tx=120&ty=233 va rog o solutie.
2. Deci as dori un meniu sanatos ( ca sa zic asa : mic dejun, pranz, cina) dar problema este ca eu am programul la scoala dupa amiaza si nu pot lua pranzul, nise solutii. Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| Love ™ a răspuns:

Pai, poti folosi de la ADVANCE TECHNIQUES:http://www.google.ro/......tp?/images

ai foarte multe poze cu sampoane, seruri si spary-uri pentru par.
Folosesc si eu, si sunt foarte bune. Parul este foarte curat, fara matreata, moale si stralucitor si deci e sanatos. Cand parul e sanatos, automat creste mai repede. In ultima luna mi-a crescut cam 4-5 cm. :D Sunt foarte bune produsele, eu le-am luat de la avon.

2. dimineata : lapte cu cereale
inainte sa pleci la scoala : un sandwich
seara cand te intorci : mancare gatita, de preferat o supa, o ciorba. ceva lichid avand in vedere ca la scoala mancam toate prostiile.

cu placereeee.

| CocoLino_3056 a răspuns:

Pai...pentru prima intrebare poti folosi ulei de ricin.il iei de la farmacie [e ff ieftin]

pentru intrebarea doi: Prima masa a zilei e foarte importanta pentru ca ea ne furnizeaza energia necesara unei zile de munca

Un mic dejun sanatos:Fructe si legume
Cereale
Lactate-lapte, iaurt, branza
Oua fierte, unt de arahide, carne usoara

trebuie sa eviti: Briosele
Gogosile
Produsele de fast-food big grin

Un exemplu de mic dejun sanatos ar fi shake-ul de fructewinking

sper ca te'am ajutatwinking