| Dannyofficial a întrebat:

Care ma poate ajuta, vreau sa fac spagatul sa ridic cat mai sus picioru ce exerciti recomandati? dau funda. va multumesc mult :*

Răspuns Câştigător
| Ronnie35 a răspuns:

Sincer sa-ti spun, exercitiile de genu se executa la o varsta frageda, cand ai oasele moi. Dupa ce cresti mai mare, oasele se intaresc si nu mai esti la fel de elastic.
Daca totusi doresti atat de mult sa faci spagatul vorbeste cu un profesor de sport/balet sa te ajute, fiindca altfel, risti sa-ti rupi ceva.

1 răspuns:
| Ajutatorool a răspuns:

Cele mai bune exercitii pentru sfoara si spagat sunt... sfoara si spagatul.