| isabell22 a întrebat:

Salutare TPU :* cine vrea sa primeasca o fundita? Este cineva din Constanta pe aici care are Bichon si vrea sa-l vanda? (excludem sumele acelea cat 2 salarii la noi in "romanica noastra cea bogata"). scuze categoria big grin :*

1 răspuns:
| lavinutsa a răspuns:

Du-te prin brick dar nu stiu poti negocia majoritata castreaza femelelestraight face
caut si eu negru da nu prea gasesc, sau motan birmanez cu ochii albastrii caut pui poate ma ajuti ma interesez de ce cauti tu pup