| KolG a întrebat:

Salutare TPU, Cred ca sunt indragostit, deci, Este o fata in "anturajul,, nostru care o conusc de 7-8 ani si de abia acum 1 an, 2, a inceput sa ma atraga, si cu cat timp trece mai mult cu atat ma face sa ma simt mai bine cand stau cu ea. Nu stiu sigur daca ma place... Eu mai fac glume cu ea de genu, De ce stai ma langa nevastamea?,, si nu zice nimica doar rade sau zice, Daaaa, ( mustacind ), nu stiu ce sa cred si nu imi e frica sa stric prietenia cu ea, va rog fara rawspunsuri rautacioase.Deci as vrea sa aflu daca ma place sau sa ii spun ca ma simpatizeaza, nu vreau ceva foarte,, romantic" sau,, amoros " nu sunt genul. De obicei cu unele fete le sarut in fata cand ma uit la ele si trece dar cu ea e diferit, imi e frica sa nu ma respinga si sa rada de mine sau sa ne stricam prietenia...

4 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Pai.
Intreaba-le pe fetele cu (,) care vorbeste ea. Trebuie sa stie!

| KolG explică (pentru R0R0):

A pus dar nu recunoaste, zice ce-ai ma, si rade

| R0R0 a răspuns (pentru KolG):

Asta inseamna ca sunt sansa sa te placa.

| Staind a răspuns:

Te cam contrazici