| anonim_4396 a întrebat:

Cum credeți că ar trebui sa cucerești o fata?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cu talent.

| RAY a răspuns:

Daca te place fizic e destul, daca lipseste atractia fizic, nu ai ce cuceri

| OldSoul a răspuns:

Nu trebuie sa o cuceresti.
Nu mai sunt vremurile alea.
Acum trebuie doar sa-i starnesti suficient de mult curiozitatea cat sa o faci sa vrea sa te cunoasca, iar atunci cand are ocazia sa te cunoasca, trebuie sa o faci sa se ataseze de tine.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Spunând: capu sus, prințesă, că cade coronavirusul.

| aimullah123 a răspuns:

E simplu. Trebuie sa ii arati fetei ca stii ce ai de facut. Ca esti indraznet. Ca nu dormi pe tine. Ca nu esti fatalau. Trebuie sa glumesti cu ea, sa o faci sa zambeasca.Ai grija sa nu o hartuiesti. Am mai observat ca oamenii care au avut mai multe prietene sunt aia care vorbesc cel mai mult pentru ca si femeile vorbesc foarte mult dar nu toate. Nu te poti comporta cu toate femeile la fel. Ele sunt diferite. Aspectul fizic le intereseaza mai putin daca esti baiat indraznet. Daca esti prea moale poti sa fii cel mai frumos de pe pamant ca e degeaba.

Răspuns utilizator avertizat