| Zarnițchi_Vladimir_1993 a întrebat:

Salutare TPU cum pot sa-mi întorc prietena e încăpăținată am supărato și nu vrea sa mă ierte, am vorbit cu un prieten din gașca ei de la asta s-a supărat. Sunt disperat după Ea va rog sfaturi, dau funda!

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Mergi la ea si pup-o! Se pare ca nu mai sunteti niste copii de 10 ani, ca sa va suparati pentru asemenea motive.

| SkyPilot a răspuns:

Ofera-i un trandafir rosu, ia-o in brate si sarut-o. Daca nu ii trece, nu te merita!

| SkyPilot a răspuns:

Cealalta intrebare pe care ai pus-o pe aceeasi tema era mult mai informativa. Ti-am raspuns acolo, raspunsurile de aici nu au cine stie ce valoare pentru ca oamenii nu au stiut ce s-a intamplat.

| NameHarris a răspuns:

Na-i cumwinking are ceva de ascuns de aceea s-a suparat cand ai vorbit cu alawinking

| NoName0x0 a răspuns:

Las.o in pace sa vezi cum vine ea la tine daca te iubeste! Este un motiv stupid de cearta...

| Bianca1995Stefanescu a răspuns:

Nu te merita daca se supara din nimic. Cauta pe cineva care nu se supara cand vorbesti cu amici de-a ei. Multa bafta!