| OlgaIova a întrebat:

Daca e cineva de aici la liceul Saguna din Brasov, imi poti spune te rog in ce consta uniforma si cat de stricta e (stiu doar de pantalonii gri de stofa - pot fi înlocuiți cu blugi gri?)? Mersi de ajutor

1 răspuns:
| AlisseRacovita a răspuns:

Buna! Din cate stiu se accepta si blugi gri (anul asta e primul si la mine laughing ). Camasa alba/bleumarin si bluze simple albe/bleumarin, sacou bleumarin(cred ca se accepta si gri) iar la inceputul anului trebuie sa cumperi emblema (e vreo 5 lei) si fusta (nu neaparat din stofa) gri/bleumarin/negru.