| Jal33t1 a întrebat:

De cateva ore am inceput sa joc metin2 impact, bunicel serverul dar nu stiu sa fac Lingourile mai repede. Din 2 misiuni am facut 1kkk dar la a treia misiune nu a mers...

Dau funda si vot daca imi spuneti ce sa fac! Repede

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Teo1236453 a răspuns:

Pe metin2 impact cel mai repede faci bani prin farmat.Iti faci un cont lv 61 iti bagi 2k pv pe toate itm protectia+6 pe armura, fms pvm, apa si de toate si inel anti experienta si te duci a4a camera din v2.In 30 min faci cam 3-5 LG. Sper ca te-am ajutat