| Madness345 a întrebat:

Salutare TPU, de ceva timp ma tot inroşesc la fata, pfoai si morr cand vad asa ceva, parca mi se face o cearcane mare rosie la ambii ochi. Dar nu ma inrosesc oriunde, ci doar cand intru intr.un spatiu calduros, gen cand ma duc la Mall... ma inrosesc pe pomeţi. tare. cand sunt afara sunt normal normal. Folosesc si masca pentru cosuri, ten gras, puncte negre, cu bicarbonat si lamaie. Totusi nu stiu de la ce este... putin ajutor? Asa sa fie persoana mea?

Răspuns Câştigător
| Anonim9114562123 a răspuns:

Da, probabil așa este persoana ta. Și eu am aceeași problema când fac sport, mi-e cald am emoții etc. Dacă vrei sa eviți ăsta, ai putea sa te dai cu fond de ten sau sa încerci când intri undeva și ai mâinile reci sa le mai pui din când în când pe fata, chiar ajuta. Succes!