| Laurentiu95 a întrebat:

de curand mi-am facut o prietena care nu prea da semne ca ar fi interesata de mine ( parerea mea ) adica mi a dat si nr de tel mi a spus sa o sun mereu daca e ceva( doar ca s a operat de ampedicita ( nu laser.normal ) si nu prea are chef de vorbit chipurile are momente cand vrea sa fie singura. spun ca am vb pe tel prin mesaje o gramada dar nu vrea sa o sun, nu stiu de ce sau ce are. ( ar mai fi ceva acum un an a fost despartita de un fost coleg care oricum numai are treaba cu ea ) Eu am intrebat o daca e ceva la mine si a zis ca nu

1 răspuns:
| claudytza01 a răspuns:

Sunt persoane cand au nevoie sa fie singure dar daca chestia se repeta ins k nu te vrea prin preajma ei j k nu esti o companie placuta. Tu ar trebui sa o intrebi serios si in caz de are nev de ceva te va cauta ea, nu cred ca ar fi cazul sa o streseziwinking