| GabiiTssu a întrebat:

Diseara am planuri cu prietena mea, trebuie sa ies cu ea si eu ca de obicei vreau s-o fac cea mai fericita, cea mai cea puppy dog eyes si nu stiu diseara habar n-am..as vrea sa-i pregatesc o surpiza sa ramana wow intelegeti? big grin
Aveti ceva ideii?
Scrieti-mi aici, fac aproape orice laughing sunt mai diliu de felul meu laughing!
Funda!

4 răspunsuri:
| LarissaMouse a răspuns:

Buna!
Lasa chestia cu restaurantul.Pe ea n-o intereseaza astea,ci doar sa o faci sa simta ca asta e cea mai buna zi din viata ei. Daca vrei sa ii faci o surpriza,ceva mai ectrem,poti sa te apuci sa ii spui ca o iubesti prin grafitti,daca asta simti pentru ea.
Poti sa faci ceva ca in filme,cum ar fi sa o faci sa urmareasca un fel de carare din petale de trandafiri, iar la capatul ei sa fi tu, cu un trandafir in mana si un picnic dragut sub cerul liber.
Asta depinde si de felul ei de a fi. Daca este mai rebela, du-o la un club undeva, si daca este mai la locul ei, puteti sa mergeti intr-un parc de distractii si sa ii cumperi vata de zahar si sa va dati in masinute laughing
Distractie placuta! happy

| Cloudless a răspuns:

Iti dau cateva dar e bine sa le respecti mereu, nu numa in seara asta. In primul rand indiferent cum ar fi nu incerca sa faci "orice". Intelegi ideea. Nu faci decat sa o dai in bara. Si in al doilea rand, nu banii conteaza daca fata te iubeste, ofera-i o floare la inceput, nimic scump, si dupa aceea plimbate cu ea, laso sa vorbeasca, aproba ce spune ea, laso sa fie ea insasi fara sa se forteze pentru tine. Sa mancati ceva intr-un loc linistit poate fi costisitor, de aceea iti spun doar atat in final, nu conteaza ce faci, conteaza cu cine faci acel lucru.winking mult succes, tine cont de fata si vei fi fericit.

| SimpleIsCool a răspuns:

Salut.
Daca te tine buzunarul,alegi un restaurant select,mergi inainte si te uiti ce vei comanda,trebuie ca de pe masa sa nu lipseasca o lumanare de pe masa, poate sa comanzi si un vin bun.
Sa ai la tine un buchet frumos de trandafiri si o ciocolata de calitate.
Un cadou elegant, o poza cu voi doi intr-o rama pe care sa scrie ceva frumos.
Sa fii imbracat elegant, la costum, si sa te comporti frumos cu ea.
Ai grija de prietena ta.
O viata frumoasa sa ai.
Peace!

| TipaInNegru a răspuns:

Buna aa eu zic so duci intr-un loc romantic si linistit sa-i cumperi un trandafir si poti sa scrie pe el te iubesc când creezi cai momentul cel mai romantica ii dai trandafirul si ii spui asa :Când dragostea vorbeste vocile tuturor zeilor par a fi in armonia raiului si apoi o sarut eu zic ca o sa-i placa succes!