| anonim_4396 a întrebat:

Este ceva mai complicat. Deci, fara deci laughing mie imi place de o fata.
O cunosc de pe fb si este din clasa unui prieten bun.Ea sta prin sectorul 2 sau 5, iar eu in 6. Acum cateva zile am fost intr-o tabara cu clasa prietenului meu si am jucat adevar si provocare.Am primit provocari si ne-am sarutat de vreo 5 ori.Am vorbit cu ea si i-am spus sa ne intalnim undeva, unde amandoi putem ajunge, ar avea rost sa fim impreuna daca stam la o distanta maricica?

7 răspunsuri:
| Dy2000 a răspuns:

Daca exista dragoste adevarata, distanta nu e o problema.winking

| alexutu001 a răspuns:

Daca este iubire adevarata distanta nu ar trebui sa fie o problema, poti sa vorbesti cu ea despre chestia asta si sa-i spui tot ce simti pentru ea o sa ajungeti la o concluzie impreuna happy. Succes.

| Aaxell a răspuns:

Normal ca are rost! Daca voi va iubiti mai conteaza cat de mare e distanta? Baga-te pe ea!

| asdfcffcvgvv123 a răspuns:

A treia persoana punandu, ma si pe mine care zice deci fara deci laughing

| MenInShadow a răspuns:

Nu conteaza, distanta este indiferenta.
Da, puteti fi impreuna, asta daca va puteti vedea odata la catva timp.
Deci da, se poate, daca va placeti, si daca va puteti vizita din cand in cand, ori sa va intalniti.

| corolav a răspuns:

Ai vrut să spui „distanță măricică" sau pe fată o cheamă „maricica"?
Sectoarele astea, 2, 5 sau 6, în ce oraș sînt?
Roma, Paris sau Londra?

| FurMoon a răspuns:

Bai,sincer,eu stau in Falticeni(Suceava) si el in Giroc(Timisoara)Suntem de un an impreuna.Deci nu cred ca e vreo problema happy