| KolG a întrebat:

Salutare TPU, Este o poveste ceva mai jenanta pentru ca sunt mai timid. Deci este o fata care i-am cerut numarul de telefon, si a zis ca daca vreau numarul de telefon sa o sun sa vorbesc cu ea, dar daca o sun nu stiu ce sa ii zic, nu pot sa ii cer numarul de telefon ca sigur va zice sa o conving, deci... daca aveti idee cum sa procedez ar fi minunat si m-as bucura tare mult. Multumesc. App am 16 ani.

1 răspuns:
| Andi86 a răspuns:

Intreab-o ce ii place sa faca, ce adora, daca ii place sa citeasca, ce parere are de profesorii ei, gasiti subiecte voi. Iti trebuie doar inspiratie si curaj, fara rusine. Te salut! Bafta!