| Madness345 a întrebat:

Salutare TPU, este o poveste intre mine si o fata, nu o cunosc de mult timp, dar ma place, si stiu asta dar ea tot nu da semne. cand o intalnesc zici ca e speriata de bombe, nu prea vorbeste, si tot felul. De exemplu I-am zis ca sunt racit, ea a zis 'off', eu am intrebat-o, "de ce ai oftat? Asa mult tii la mine?" Si ea mi-a raspuns cu "Ce era sa zic si eu.". Mi-a picat fata atunci. Nu mai inteleg nimic, e timida sau ce se intampla?

Răspuns Câştigător
| Lzehxo a răspuns:

Fetele sunt foarte timide, crede-ma. Sunt fata si iti zic sincer ca atunci cand imi place de un baiat si vorbesc cu el nu pot sa ma comport normal. Am emotii, ma balbai, zic prostii, siiii am zis si eu ce a spus tipa aceea. Deci e in regula. Bafta cu ea! Daca o placi spune-i.

| Madness345 explică (pentru Lzehxo):

Ok, deci daca esti fata, iti multumesc de raspuns, ma bazez pe tine, te pup.

| Lzehxo a răspuns (pentru Madness345):

Nu toat fetele sunt la fel, dar daca stii ca te place sigur, du-te si vorbeste cu ea, fetele se comporta ciudat.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aşa e. Fetele sunt mai ciudate.Mie de ex. dacă-mi place un tip tind ca pe el să îl ignor mai mult şi să mă bag în seamă cu alții de care nu mă simt atrasă.
Nu întreba!