| gido a întrebat:

Eu iubesc o fata mai mica decat eu si nu stiu cum sa o vrajesc. Vorbesc cu ea pe facebook dar nu prea i-mi raspunde. Ce pot sa fac? Dau funda! happy

Răspuns Câştigător
| positivity a răspuns:

Păi frate, nu ai cum să vrăjești o tipă pe Facebook. O bagi mereu în seamă, ea nu are chef să vorbească cu tine, și te consideră disperat. Și unde ajungi? Nicăieri!
Dacă chiar îți place tipa, vorbește cu ea face-to-face, nu pe Facebook.

2 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Tu nu iubeşti, ai doar o atracţie pentru ea.
Dacă nu-ţi răspunde înseamnă că nu pari interesant încearcă s-o cucereşti live.

O zi frumoasă.

| Shattered a răspuns:

Prima data, invata sa scrii. Apoi, o fata nu se "vrajeste". Cu vocabularu' si gramatica asta nu ma mir ca nu-ti prea raspunde.