| Katalinn a întrebat:

Nu prea am succes in dragoste, Eu cred ca nu am cea ce ar vreao fata. Vreau sa stiu cateva pareri despre cum arat.[15ani]. http://www.facebook.com/......media/set/

1 răspuns:
| catalinalina a răspuns:

Eu nu pot sa vad linkul dar poti sa iti spun cam ce se cauta (cel putin cam asta am vazut si eu prin scoala si clasa): eu de ex caut baieti cu parul un pic mai lung cu bretonul intr-o parte si cu niste materie cenusie pe acolo, pe cand ale mele colege cauta baieti inalti, bine facuti, cu parul relativ scurt. pe de alta parte prin scoala am vazut ca se cauta baieti mai zapaciti cu simtul umorului happy acum faci cum crezi tuwinking mult succes