| corina26angela a întrebat:

O intrebare as avea si eu, si sper sa ma lamuriti:
Am paranteze in partea de sus a picioarelor, cum as putea scapa de ele folosind exercitii fizice sau altceva, credeti ca adaugarea in greutate ar ajuta cumva sau dezvoltarea musculaturei? va rog raspunsuri serioase, multumesc mult

4 răspunsuri:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Pai ar cam ajuta, dar la femei e fain sa le vezi cracite. Nu vad problema.

| drhotzu a răspuns:

Cat de mari sunt parantezele te rog trimite poze pentru detalii! o sa iti las in mesaj adresa de mail!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi pare rau pentru tine, ai postat la o categorie gresita.

| sebysebyca a răspuns:

Tiii ce complex! daca aveai acolade sau mai rau ghilimele? si totusi exista o modalitate de indreptare a apicioarelor.stii care e?