| Andrei5001737 a întrebat:

Salutare TPU, o persoană care nu se crede frumoasă deloc deloc, nu are stimă de sine … gen e non-narcistita … face tik-tok uri cu buricul la vedere sau filmându-și corpul, fața pe anumite melodii?
Eu zic ca cere atenție și nu se crede așa urata precum spune, aștept răspunsuri serioase de la voi … nu sarcasm … sau se lasă pupată de cineva doar ca ea se crede urata laughing voi ce spuneți?

Răspuns Câştigător
| Madaxo97 a răspuns:

Da, așa e cum zici tu, o persoana care chiar se crede urâtă si e modesta evită să își facă și o poză, mai ales tiktok-uri, nu ar putea în viata ei, eu eram una din acele persoane in liceu laughing nici poze cu mine nu am de atunci decât 2, 3. Uram să imi fac poze că mi se părea ca nu arăt cum trebuie, nu eram neapărat urâtă, dar nu eram fotogenică deloc, nu ieșeam bine în poze laughing
Fata de care vorbești tu imposibil sa aibă stima de sine scăzută, să fie rușinoasă, cand ea se expune online, și corpul și fața, nu se considera urâtă deloc, minte.

| Andrei5001737 explică (pentru Madaxo97):

Nu recunoaște nici în ruptul capului

5 răspunsuri:
| DeeDee817 a răspuns:

Poate e modesta și nu crea sa recunoască. Sunt destule persoane care spun ca sunt urâți dar de fapt se cred frumoși și nu vor sa recunoască

| Andrei5001737 explică (pentru DeeDee817):

Deci concluzia care este? Vreau ceva gen da sau nu

| DeeDee817 a răspuns (pentru Andrei5001737):

Cred ca se înțelege destul de clar ce părere am de tipa aia

| Andrei5001737 explică (pentru DeeDee817):

Am înțeles, aștept și alte variante happy