| Itsnoteasy a întrebat:

O sa incep asa : mi-am achizitionat un Roll-On pe nume "Transpiblok " aplic in fiecare seara dupa dus, si dimineata la fel dar nu are nici pic de efect. Am incercat deodorante in prostie, de la 24 pana la 86 de ore si totusi fara efect.

Am 14 ani.

Problema e ca transpir foarte abundent doar cand sunt la acoala...

Ce tratament mi-at recomanda?
Ce produs mai eficient imi puteti spune?
A mai trecut cineva prin asa ceva?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi la medic pentru un control medical, nu te mai lua după toate reclamele care sunt mama comerțului.
Pa, pa.

1 răspuns:
| IsabelaIssa a răspuns:

Exista piatra de alaun care e naturala si mai sanatoasa. Nu are miros, cred ca o poti gasi la plafar. E putin cam scumpa.