| anonim_4396 a întrebat:

Salutare TPU sunt intr-o situatie "critica" si asi dorii sa imi dati sfaturi daca se poatehappy
Am o prietena foarte buna cu care am iesit d foarte multe ori ma inteleg cu ea dar ea are prieten. Faza e ca de 1 mai prietenuso o inselat-o si acum vineri ies cu ea si as vrea sa fac ceva"actiune" dar parca mi-e rusine sa nu ma refuze... dati-mi niste sfaturi sa fie ok thx!happy

2 răspunsuri:
| mariusdj21 a răspuns:

Pai nu ar trebui sa fii un nesimțit deoarece fetelor nu le plac! Dar daca știi ca prietenul ei a înșelato de ce nu ai anunțato? Un bun prieten asta ar face! Personal te rog sa ma scuzi dar eu cred ca nu meriți sa fii cu o astfel de fata! Îmi pare sincer rau da in orice caz eu o sa incerc sa te ajut!
Uite ce poti face :
daca zici ca te intelegi bine cu ea de ce nu ii spui ce simti sau daca nu vrei incearca sa o faci sa rada sa se distreze cu tine sa o ajuti in momente grele si chestii din astea stii? Eu asa am patit cu o fata da fara sa vreau!laughing

| Avaya a răspuns (pentru mariusdj21):

Stie frate ca a fost inselata dar lasa ca ma descurc eulaughing