| PINKPERX2 a întrebat:

Salutare TPU, vine ziua prietenei mele si nu prea stiu ce sa ii cumpar... ma gandeam la o bluza ceva, voi ce spuneti? astept cat mai multe idei, va rog.

2 răspunsuri:
| CryShiAtat a răspuns:

Cel mai frumos cadou pe care i l-ai putea da ar fi un trandafir sau floarea ei prefarată şi un lănţişor tip pandantiv cu o poză cu voi doi. Însă dacă banii nu sunt numeroşi o floare li un Te iubesc larg însăţit de un sărut şi o îbrăţişare mare îi vor face mare plăcere.

| Miruna2080 a răspuns:

Poti sa imprimezi pe un tricou o poza cu voi doi, sau sa vorbesti cu o persoana care desenaza in creion ( specialist) sa deseneze pe o foaie fie o poza cu ea, fie o poza cu voi doi apoi tu o vei pune in rama. sau daca doresti sa nu cheltui bani iti sugerez sa scrii pe o foaie toate sentimentele pentru ea big grin.