| ThePhenomenon a întrebat:

Salutare tutoror am si eu nevoie de niste idei, sfaturi, orice sunt adimn pe o pagina cu motociclete iar peste o saptamana este ziua de nastere a unui alt admin si as vrea sa organizez ceva funny pe pagina sa ii facem o surpriza si am nevoie de idei de la voi. Dau funda pentru cel mai bun raspuns.

2 răspunsuri:
| criiele a răspuns:

Poti sa ii faci ceva de genu https://www.facebook.com/photo.php?v=285732494914475&stream_ref=10 doar ca mai pui tu niste imagini cu motociclete nu numai cu el

| ThePhenomenon explică (pentru criiele):

Nu merge linkul pus de tine