| Cristinel2008 a întrebat:

Salutare tuturor...am 16 ani iar astazi dupa ce m-am sarutat cu prietena mea ea a inceput sa rada (a fost prima oara pentru mine). in timpul "actului" propriu-zis simteam moale laughing. imi puteti spune mai detaliat cum sta treaba cu sarutul asta? :-s niste sfaturi sa iasa bine mi-ar fi de ajutor. Multumesc, funda :d

2 răspunsuri:
| CristinaCrisy a răspuns:

Poate nu ai sarutat-o bine sau nu era cum se astepta ea mai bine intreab-o nu cred ca se intampla nimic

| Jigsaw a răspuns:

Vorbeste cu ea, ca d-aia tii muiere.