| Junior93 a întrebat:

Salutare tuturor! Am descarcat Fifa 13 si dupa ce l-am instalat mi-a cerut "rldea.dll", m-am uitat pe youtube dar tutorialele care ajutau erau pentru cei care au Windous 7, eu am XP SP3.
Am reusit dupa aceea sa descarc fisierul dar nu stiu cum sa il bag sa mearga jocul, am incerc sa il bag unde este jocul instalat dar nu a avut nici-un efect. Cum trebuie sa il bag si unde mai exact? Multumesc!

1 răspuns:
| DragonSilver a răspuns:

Toate fisierele.dll care le descarci se adauga in fisierul de la joc: Exemplu: Fisier Gta 5, lipseste fisierul ms33.dll,acel fisier se baga in Gta 5 fisier, nu langa si nici in alt fisier.