| Ankutsaa a întrebat:

Salutare tuturor b-)! Acum vreo 2-3 saptamani mi-am taiat varfurile pentru ca erau foarte despicate iar acum sunt despicate din nouuu crying! Ce sa fac? De ce s`au despicat iar?straight face Ajutorr!

Răspuns Câştigător
| JustMusic a răspuns:

Poate na-i taiat tot ce erea despicat. Tundele din nou si poti sa tai cativa mm din parul bun ca sa fi sigura ca ai luat tot.Ca sa nu ti se mai despice renunta la palca uscator undulator si mai stiu eu ce, fa-i masca mai des si alege un sampon cu cheratrina.

2 răspunsuri:
| Drolja a răspuns:

Păi dacă folosești regulat căldura (placă de păr, ondulator, feon), se vor despica f des.
Folosește ulei de măsline, măști, sau orice pentru vârfuri despicate. Nu trebuie să le tunzi f des.

| lung10 a răspuns:

Pai. fa-ti un tratament la par ca poate parul iti este uscat. Daca cauti pe google sigur vei gasi ceva.