| Aron98 a întrebat:

Salutare tuturor. Deci, am si eu o pagina de muzica pe facebook. As vrea ca cineva dintre voi sa imi compuna o descriere pe care o pot pune la pagina. Vreau sa fi ceva despre muzica hituri etc... Cel mai bun primeste funda

1 răspuns:
| DjSheepyOfficial a răspuns:

Ai nimerit bine! Aici gasesti: Muzica Romaneasca; Manele Noi; Albume Full; Muzica Straina; Muzica House; Muzica DubStep; Muzica Trance; Mixuri de Club; Videoclipuri Noi; Totul gratis si usor de download (descarcare)!