| joker_6025 a întrebat:

Salutare tuturor... Imi spuneti cel mai bun remediu de a slabi? dau funda celui mai bun raspuns...

Răspuns Câştigător
| LittleDreamer a răspuns:

Esti baiat? Daca da, dar nu numai, cel mai bine ar fi sa te apuci de un sport(mai ales la baieti). Nu te chinui si nenoroci cu diete deoarece dietele cu efect imediat sunt dezastruoase, iti dau organismul peste cap si te vei ingrasa de doua ori mai mult la loc.Incearca sa mananci sanatos(scoate din alimentatie sucurile, dulciurile, pastele, grasimile). De fapt secretul este sa mananci de toate deoarece ai nevoie, dar in cantitati normale, fara a exagera.

5 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Renunta la paine, la paste fainoase, la dulciuri, mananca multe fructe si legume.
Nu manca dupa ora 18.

Bafta si o seara frumoasahappy

| Ana a răspuns:

Sa ti regim si sa faci sport

| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a răspuns:

Hai sa te ajut si pe tine:)este un site super bun si foarte eficient eu intr-o sapatmana cu acest site seraa de seara am slabit 2 kilograme intr-o saptamana(mi-am dat jos burtika)acum m-am lasat de el:))si i-ar am burtika:)...Bafta@!

http://www.youtube.com/watch?v=emKAokYovek

| SERIOUX a răspuns:

Daca nu vrei sa faci sport solutia perfecta e sa mananci putin(seara daca se poate deloc) si sa bei multa apa

| alex_8403 a răspuns:

Apucate de fumat, o sa slabesti ai sa vezi