| anonim_4396 a întrebat:

Salutare tuturor, vi s-a intamplat vreodata sa va placa un baiat/o fata si apoi cand credeti ca totul s-a sfarsit sa nu il/o puteti uita nicicum. Daca da ce ati facut ca sa nu va mai vina in cap acea persoana mereu? Ca eu nu mai stiu ce sa fac ca sa il uit...

Răspuns Câştigător
| Lorree a răspuns:

Buna. da. mi s`a intamplat.si nu numai odatalaughing.Eu.am incercat sa stau mai mult cu prietenii.sa ma concentrez mai mult pe alte activitatihappy. Eu fac volei`. m`am concentrat mai mult pe sc si pe volei.Am inceput sa cunosc pers noi`. Nu`ti fa griji` o sa-l uiti`. cu timpu`oh go on.Deki iesi mai mult cu prietenii` si incearca sa cunosti pers noi`:*. Sper ca ti-am fost de ajutor>; d