| bogdanlex a întrebat:

Salutare tuturor, vin si eu cu o intrebare sunt la liceul C.F.R Galati, si as vrea sa ma transfer la un alt liceu in sem 2 s-ar putea? astept raspunsurile voastre.big grin

Răspuns Câştigător
| AvalohAlyn a răspuns:

Se poate.Scrie in regulamentul scolar. Dar trebuie 3 conditii:sa accepte plecarea ta liceul la care esti in prezent, sa accepte venirea ta liceul la care vrei sa te transferi si sa ai media mai mare ca ultima medie din clasa in care vrei sa te transferi.Succes

3 răspunsuri:
| Spintecatorul a răspuns:

Da, daca ai media mai mare decat ultima media cu care s-a intrat in clasa respectiva.

| LexUTz a răspuns:

Normal ca se poate! Am avut un coleg care s-a transferat la noi in clasa a 12a, semestrul 2

| bogdanlex explică:

Multumesc mult am reusit sa ma muthappyhappy