| Adrian_Stancu_1994 a întrebat:

Salutare tuturor! Vreau sa pun pe facebook ca sunt in relatie cu iubita mea dar nu stiu cum sa fac sa nu vada prietenii ei..se poate?

4 răspunsuri:
| Schurrle28 a răspuns:

Ea trebuie sa aleagă din setări... Cine vede și cine nu...

| Jipa95 a răspuns:

Ori uneti amandoi setare la fb pe privat sa vezi numai tu cu ea, ori nu mai puneti deloc. Ce vrei tu nu se poate.

| Vanqu1sh a răspuns:

Ca la piata, ori da ori ba!

| LaLaura a răspuns:

Buna.
Ea poate sa dea relatia sa fie privata, adica doar ea sa o poata vedea si nimeni altcineva ( deci nu va aparea nici la profilul tau ca esti intr-o relatie cu ea, si va ramane ca esti doar intr-o relatie dar nu o sa scrie cu cine), se duce la profilul ei, la categoria "despre" unde se afla si servicii, studii, si da la familie si relatii, apoi la relatie si selecteaza cu cine, anul, etc si alege "doar eu" adica doae ea sa vada aceea postare si doae ea o sao vada.
In mare parte eu nu ii vad rostul, pentru ca nimeni nu vedere relatia, nici chiar tu, deci mai bine fara relatie daca tot vreti sa va ascundeti de prietenii ei.