| Seby80 a întrebat:

Salutare, Un coleg de neam prost, cand ma vede ca ma dau la o fata, vine repede si da un comentariu, ori face misto, sau nu se poate sa nu zica ceva. Ce replica sa ii dau, dar sa nu intru in conflict, o replica sa il umileasca, deci lui ii e ciuda cand vede pe altcineva pe langa o fata. Ce replici sa ii dau, sau ce comportament sa abordez! Dau funda si FARA mijtouri!

Răspuns Câştigător
| EuTeIubesc a răspuns:

Stiu k esti
Stiu k asta faci
da, dar nu sunt mai rau ca tineoh go on.
Etcwinking

3 răspunsuri:
| neekole a răspuns:

laughingok...fara mistouri...pai spune-i ceva gen:" Tu nu ai viata sociala?", iar asta il va intepa putin. Daca nu merge vorbeste cu el separat si explica-i ca este un mare dobitoc. Funda?

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Ii spui : Esti gay?

| xAdda a răspuns:

Pai.ar trebui sa-i spui in particular sa nu se mai bage intre tine si fetele la care te dai tu.laughing poate ca ala vrea doar sa se dea mare si jmecher si nujtie cum so fka altfel.