| Anonimus1358 a întrebat:

Salutare. Un site sau o aplicatie de pe care se pot face bani doar cu telefonul mobil?

Răspuns Câştigător
| Happyy83 a răspuns:

Nu exista asa ceva...Nu poti face bani pe gratis...Era si trend-ul ala cu aplicatia aia de pasi (Sweatcoin parca asa se numea), de care zicea toata lumea si mi-am instalat-o si eu si vazand pe acolo cat trebuie sa fac am calculat si faceam 1000 de dolari in 3 ani si ceva, ceea ce nu e posibil sa dureze atat o aplicatie si pe langa asta ei faceau bani frumosi de pe urma mea (si a altora) cu reclamele si alte chestii pe care nu are rost sa ti le explic

1 răspuns:
| Rotazi a răspuns:

Nu.