| Seby80 a întrebat:

Salutare, unei fete ii placea de mine si de inca cineva(un tzigan borat). Vara trecuta mi-a promis(o promisiune care nu o pot so uit) ca nu o sa mai fie impreuna cu nimeni ca sa nu fie nimeni suparat. Acum 2 zile am observat ca deja este impreuna cu acel baiat. Ce sa ii zic incat sa ii fie rusine pentru ce a facut, pentru acea promisiune care m-a facut sa cred atat timp ca pot avea incredere in ea. Ce sa ii spun, si in ce mod!

1 răspuns:
| UbexFlo a răspuns:

Poate a simtit ca este persoana potrivita, poate a zis-o sub forma de gluma, poate la nervi, poate sa te calmeze tine.happy Toti suntem constienti ca ce a zis ea e imposibil.