| Seby80 a întrebat:

Salutare, unei fete ii placea de mine si de inca cineva. Vara trecuta mi-a promis(o promisiune care nu o pot so uit) ca nu o sa mai fie impreuna cu nimeni ca sa nu fie nimeni suparat. Acum 2 zile am observat ca deja este impreuna cu acel baiat. Ce sa ii zic incat sa ii fie rusine pentru ce a facut, pentru acea promisiune care m-a facut sa cred atat timp ca pot avea incredere in ea. Ce sa ii spun, si in ce mod!

Răspuns Câştigător
| Sabinutza16 a răspuns:

Imi pare nespus de raw pentru tine! Dar nu fi suparat caci viata merge inaintewinking, poate ei asa e mai bine sa fie cu acel baiat! Uh incearca sa treci peste situatia asta caci daca nu se tine de promisiune nu merita si in plus poti gasi o fata draguta cu care sa te intelegi si mai bine poate asa a fost sa fie ca uh sa-ti gasesti una si mai bunahappy.Las-o in pace, nu-i mai zi nimic ca o sa-si dee ea seama ca nu a procedat corect! Nu uita roata se roteste si poate si ea sa ajunga in aceeasi situatie! Bafta orice ai alege sa faci!happy