| sunt_fericita a întrebat:

Salutare...va rog nu radeti de mine dar am o foarte mare nevoie de ajutorul vostru...traducetzimi aceasta fraza in chineza "nu o sa te inshel niciodata".va rog mult... dau fundita

Răspuns Câştigător
| Gexu a răspuns:

任何人都错了你 happy sry nici pe net nu am gasit... e destul de greuhappy

8 răspunsuri:
| Supradoza.De.Vise.Interzise a răspuns:

Ar trebuie sa consulti un dictionar roman -chinez.
Ce este pe net sunt doar prosti chatterbox, nici translatoru ala nu este bun!

| Gexu a răspuns:

Multumesc pt funditahappy

| miasdbnqwyiudnwqiygu a răspuns:

沒有一個你從來沒有錯 (chineza traditionala)
没有错误你永远 (chineza simplificata)winkingwinkingwinking

| cristina_4037 a răspuns:

O da rolling on the floor hi cian chiung

| gratzy56 a răspuns:

Nu o sa te insel niciodata - 没有错误你永远
sper sa fie OK.

| sunt_fericita explică:

Multumesc la toti imi pare rau ca nu pot da cite o fundita la fiecare.va multumesc pentru timpul pierdut pentru mine kiss

| Grasutza a răspuns:

現在因瑟爾niciodata Ø山....niciodata-nu stiu

| jackball a răspuns:

Sunt unele variante de traducere de masina. nu se intelege. trebuie sa fie 我永远都不会骗你的