| Bianca_6845 a întrebat:

Vreau si eu sa va cer parerea despre modemul de internet de la VODAFONE. Am auzit de la niste prieteni ca ar fi bun si ca sunt multumiti de el. Eu as vrea sa imi iau pentru ca mi se pare interesant si favorabil.
Pentru cei care au sau au o parere anume! Spuneti-va opinia despre pret, avantaje, dezavantake etc.
Va astept raspunsul! Kiss! :*

Răspuns Câştigător
| Jony123 a răspuns:

Pai depinde daca ei la abonament e scump si servicii proaste, mai bun e la cosmote si la abonament si la servicii si e bun si la cartela crincarabila, e mai ieftin si e mai bun la viteza... Sper ca te-am ajutat, funda? plzz

1 răspuns:
| COSTEL43 a răspuns:

Am internet de la Vodafone
Internet fix cu Router Wi-Fi
E foarte bun
Dau 30 de lei pe luna merită
Viteza e chiar foarte bună