| Abbiy a întrebat:

Salutaree TPU!:*
Scuzati-ma ca va tot sacai in legatura cu rolele, dar cum am mai spus merg de aprox.2 ani pe role.Acestea mi s-au rupt si doresc sa imi cumpar altele. Tatal meu le-a tot lipit, cusut dar vreau altele noi.Parintii mei imi pot cumpara in aproape 2 saptamana., si e singura mea sansa.
-Ce ziceti sa -mi iau agresive sau normale?
-Stiti role care sa se asemene cu cele agresive dar cu roti ca a celor normale?
Va rog dati-mi detalii(ce diferenta e intre cele noramle si cele agresive, sunt bune si pt a te plimba cele agresive?)Va multumesc din inima! Cel mai bun raspuns funditaa promit!

1 răspuns:
| Burlacu006 a răspuns:

Eu zic sa iti iei role speciale pentru scheme