| madam a întrebat:

Salutareee! Ce fel de placa de par aveti? de care imi recomandati?happyhappy big grin

5 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

Eu am placă de păr Philips și este foarte, foarte bună.
Este una dintre cele mai bune plăci de păr de pe piață. happy
Ți-o recomand.

| MarianWLF a răspuns:

Tigaialaughing

| Yosifica a răspuns:

Eu am Remington, e geniala pe langa ca indreapta parul foarte bine il si onduleaza si nu a fost mai mult de 100 lei (degeaba dai 10 lei pe o placa si peste cateva luni te va lasa) asa daca o iei d ela o firma buna cum am luat-o eu de la eMAG am 2 ani garantie la ea. Sper ca te-am ajutat

| selysol a răspuns:

Hey placa Remington este foare buna indreapta excelent parul plus ca e din ceramica care nu ard parul ca restul placilor are si o husa de protectie si o poti setaa la ce temperatura vrei face si bucle ti-o recomand

| mamatatasibunica a răspuns:

Ia-ti placa de la brown.este foarte buna.nici nu arde parul.mai ales cea cu ioni