| xDoiObrăjori a întrebat:

Salutareeee TPU :-H! Am si eu o intrebare pentru cei care au trecut clasa a VI-a, a VII-a etc! Decibatting eyelashes! Cum vi s-a parut clasa a V-a? Adica a fost grea, asa si asa dau usoara?

Na, usoara nu este nici o clasa dar asa crying, informativ! Sa stiu la ce sa ma astept!

Fundita primeste cine merita! Kiss-uletz kiss!

3 răspunsuri:
| Addicted2Chocolate a răspuns:

Eu sunt clasa a VIII-a acum si pot spune ca pentru mine clasa a V-a a fost usoara pentru ca am invatatthinking In mare parte nu e cine stie ce, doar profesori noi, colegi noi.si alta materie care e usoara daca o intelegi la timp happy. Oricum,important e ca la inceput profesorii sa te ia drept elev bun, pentru ca, pe parcurs daca se intampla de exemplu sa.nu inveti o data acestia te iarta, in cazul in care nu sunt super exigenti laughing, ceea ce ma indoiesc.In orice caz, nu ai de ce sa iti faci griji.tongue

| Ralucaaaaaaa a răspuns:

A fost usoara, fiind un nou "ciclu" profesorii te iau usor, iar materia chiar nu e grea.

| Miky03 a răspuns:

Mie nu mia palcut. e greu, stai linistit/a, nu te speria, o sa treci si peste asta. dar eu am avut si ceva probleme de asta a fost greu, ca eu nu eram chiar cuminte, si cam faceam panarama la ore alea alea, macar mi-a iesit media 8, 60winking