| stefana21 a întrebat:

Salutari! Am o intrebare si doresc un raspuns cat de repede, va rog. Ieri mi-am scos aparatul dentar dupa trei ani si am aflat ca am gingivita, iar ortodontul mi-a spus ca trebuie sa astept sa se vindece pentru a-mi pune fixatorul. Cat timp mai am la dispozitie pentru a scapa de gingivita inainte ca dintii sa se strambe? Scuzati categoria, presupun ca majoritatea adolescebtilor se afla in situatii asemanatoare.

1 răspuns:
| JustSmileK a răspuns:

Mergi la farmacie si intereseaza-te ce medicamente trebuie sa iei, daca nu ma insel e un tratament special pentru asta.