| Raul_5121 a întrebat:

Salutari,de-un timp calculatorul imi merge tare greu, se blocheaza cand intru pe net, sacadeaza si se misca greu, am windows xp professional, procesor Intel(R) Pentium(R) 4 CPU 3. 00GHz (2CPUs),Memory:1022 MB Ram! Trebuie cumparat ceva? Cel mai indetaliat raspuns va fi premiat! multumesc happy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-mi add la id de messenger lucipeiu@yaho.com,vreau sa te ajut.Scuza-ma dar de aici nimini nu te poate ajuta, doar cu pareri.Sunt liber azi si vreau sa te ajut.

| MembruSeniorTPU a răspuns:

Salut. Fa curatenie pe hard disk. Vezi aici cum:

Este momentul sa faci curatenie generala in calculator. Iti recomand articolul de mai jos:

http://www.lumeadigitala.ro/......informatii